weights-646518_1280

Krásne tvarované prsia sú určite snom nejednej ženy. Pre niektoré skutočne len snom. Bohužiaľ, niektoré ženy skutočne nedostali takéto prsia a často to nie je len vplyvom genetiky, ale aj nedostatku cvičenia či zlej stravy. Ak aj Vy hľadáte spôsob, ako si svoje prsia vytvarovať a ako ich mať ešte pevnejšie, venujte pozornosť nasledovným cvičeniam, po ktorých zostanete milo prekvapená už o niekoľko týždňov. Cviky na spevnenie pŕs sú veľmi účinné, avšak musíte vedieť, ako na ne.

1. Cvičenie – výtlaky na hlavu s jednoručnými činkami

Tento skvelý cvik dokáže tvarovať prsia ženám po celom svete. Začnite tak, že si ľahnite na zem alebo na lavičku a zoberte si do rúk činky tak, aby boli Vaše lakte za rovno s telom a aby ste činky držali v pravom uhle. Činky po tom, ako máte lopatky stiahnuté k sebe, vytláčajte nad hlavu. Ak sa rozhodnete pre tento cvik na prsia, majte pevný stred tela a zadok na zemi.

Cvičenie výtlaky nad hlavu zopakujte 10-krát a to po 3 série. Nebojte sa vysokej váhy a taktiež ani množstva opakovaní. Vám ako žene nebudú rásť svaly napríklad na rukách, telo je tomu plne prispôsobené. Ženské telo neobsahuje testosterón a rast svalov je praktický nemožný.

2. Cvičenie – Rozpažovačky s jednoručnými činkami

Pokojne si ľahnite na zem alebo si zvoľte fitloptu. Do rúk si vezmite činky, avšak pri tomto cviku nekrčte lakťami, ale Vaše ruky sú v lakťoch pevné. Pohyb sa vykonáva v ramennom kĺbe. Ruky rozpažte a následne tlakom pripažte naspäť do základnej polohy.

Cvičte takto aspoň 4 série a to 10 až 15 opakovaní.

3. Cvičenie – pullower

Opäť aj v tomto cviku na prsia si ľahnite na zem, lavičku alebo fitloptu. Do rúk si vezmite jednu činku a oboma rukami ju uchopte nad hlavou tak, aby ste mali vystreté paže. Činku, ktorú dostanete do polohy nad hlavou pomaly spúšťajte za Vašu hlavu až sa Vaše ruky dostanú spolu s telom do horizontálnej polohy. Dajte si však pozor, aby ste pri tomto cviku na prsia boli neustále vystreté. Následne pomaly vytláčajte činku naspäť do pôvodnej polohy.

Cvik opakujte asi 10 – krát a to až v štyroch sériách.

Oproti drine Vám však ponúkame aj alternatívu v podobe krému na prsia SINAJ HERBAL NANO. Je veľmi účinný a spoľahlivý – výsledky sa dostavia už do niekoľkých týždňov.